20 Ağustos 2009 Perşembe

Beyaz don? Ouch...

Ben bu blogta kaka çocuk olmak istiyorum galiba..bu yüzden böyle şeyler yazıyorumki (yazacağım) kızlar benden nefret etsin :P şaka bir yana çokta kanayan bir yaraya parmak basmaya geldim kendimce…”beyaz don” giymiş kızlar… nefret etme, erkeklikten soğuma sebebi resmen. En beğendiğiniz, “way anasını” taş ulan bu hatun dediğiniz kızın iç çamaşırı “babaannemin” giydiği beyaz donlarla aynı çıkınca ortamdan – olaylardan – kızdan soğuma / uzaklaşma moduna giriyorsun.

En baştan almakta çok fayda var zannımca… bunu beni – bizi tanımayan insanların okuduğunda eminim ki “ akılları sadece uzuvlarına yetiyor “ gibi saçma şeyler söyleyeceklerine şüphem bile yok. Çokta tıınn diyorum :)

Beyaz sutyen nedir ya? 70lerden kalmış perde artığı gibi hatunlar niye giyerki? Evet, beyazın masumiyetine ve kışkırtıcılığına inanan biriyim ama beyaz don giyen bir hatun gördüğümde bütün cinsi dürtülerim sönüyor… gidip ona bir yerlerden rn sexysisinden siyah – kırmızı- mor – mavi – lacivert – pembe fırfırlı falan şeyler alasım geliyor..

Ouch yane… 

11 yorum:

Hiç kimse dedi ki...

Kıro kadınlar kırmızı iç çamaşırı giyer dostum.

Adsız dedi ki...

abi şimdi beyaz don var bir de beyaz don var... Bence çok güzel beyaz çamaşırlar oalbilir... Bedene göre giyeceksin donu birkaç beden büyük değil :d

Serzeniş Meraklısı dedi ki...

ihihihii...
beyaz var, beyaz var kanka...
giyinmesini bilen hatun, babaanne modeli giymez, merak etme... :D

Bızbız ve Bıtbıt Bir Hayat Hikayesi dedi ki...

klasik beyaz dona karşıyım, bir ben onu bilirim :))

Karakutu dedi ki...

ninemin beyaz donuyla bile seksi olanları görmüşlüğüm vardır playboy fotoğraflarında. genellememek lazım.
kırmızı donla nineme benzeyen de gördüm gerçi :)

kelebekmisali dedi ki...

yahu don dediğin nedir ki şimdi var 5 dakka sonra yok. fazla takılmamak lazım:))

SuYosunu dedi ki...

don önemli diyorum, sevgiler :D

iki tane dövmesi olan bi kız dedi ki...

kırmızı ne be!

beyaz sütyen beyaz tişört ve beyaz gömlek sütyenidir. bunların içine dediğin renkleri giyenden kaç asıl. her kadının dolabında beyaz iç çamaşırı kesinlikle bulunmalıdır. seninle yatmayıverirler olur biyer:)

he bi de
ben artık erkekleri düşünerek iç çamaşırı almıyorum. umurlarında olmadığını anladım en azından benim etrafımdakilerin..:)

Adsız dedi ki...

Abi evet lan beyaz kotu bnde gymem xD Kırmzıya gelrsek gyilir yılbasinda manyak olr xD

noidea dedi ki...

Sen en iyisi kendine renk renk sütyenler ,kilotlar al...Onları kafana sar...ÖYlece sokaklarda gez ve hatunların bu saçma davranışını protesto et...Büyük ihtimalle senin kafana yakışan o şeyleri gören her hatun denemek isteyecek ve onları giyecektir...Sende bu büyük sorunundan kurtulmuş olursun...

Ha birde unutmadan şunu belirteyim:Senin için aklı şeyinde diye düşünmüyorum kesinlikle...KEŞKE AKLIN OLSAYDIDA ŞEYİNDE OLSAYDI...ama o bile yok...Neylersin...

Adsız dedi ki...

Uzun donum var ama dantelli bööyyhh :D