26 Şubat 2010 Cuma

1 Erkek, Kaç Kadın??? vol.1

Son zamanlarda kadın-erkek ilişkileriyle ilgili yazamıyordum ama sağolsun sosyal medya beni  bu konuda yalnız bırakmadı. FriendFeed'de girilen bir feed beni yazı yazmaya itecek kadar çarpıcıydı.

Peki 1 erkek kaç kadını idare edebilir? Diyelim ki birbirinden haberi olmaması gereken kadınları idare edecek, peki bunu nasıl yapar?

Evet beyler, buradan sonrasına pür dikkat :)

"Kızlar çok ilgi ister, 15 dk ilgisiz kalsalar, şüphelenip kıskançlık krizine yol açarlar. Onu nasıl yapıcaz?" diyenler için:

Bir kadın bir erkeğe aşık olduğu zaman onu olduğu gibi kabullenmeye meyillidir. Siz ilişkinin başında günde 3 kere ararken, ilişkinin ortalarında 2 kere aramaya başlarsanı, kadının anlizlerine dahil olur, şüphe çeken davranışlar listesine isminizle dahil olursunuz. Bu gibi durumlarda, hayatınızdaki bütün kadınlara en başta davrandığınız gibi davranmak işinize yarayacaktır.


"Sosyal medyadaki hemen hemen her sitede üyeliğim var. Şimdi 4 sevgilim var diye 4 tane ff, 4 tane twitter, 4 tane facebook hesabı mı açıcam?" diyenler için:

Sosyal medyada hiçbir şekilde medeni haliniz ile ilgili bilgi vermek işinize yaramaz. İlla sevgiliniz olduğunu söyleyecekseniz, ismini açıklamak istemediğinizi söyleyebilirsiniz. Bir facebook profilinde "İlişkide" yazıp geçmeniz yeterlidir. Kızlara da özellikle tembih edilmelidir "Canım lütfen sen de vıcık vıcık sevgililer gibi davranma bana internette. Hoşlanmıyorum böyle şeylerden" diye. Bunun dışında sevgilinize ithafen yazdığınız her gönderi, facebook durum iletinizde, ff'e feed olarak girildiğinde veya twitlediğinizde sizi takip eden sevgilileriniz tarafından ödüllendirileceksiniz. Bir taşla 4 kuş :)

"Hadi bu kısımları kıvırdık, bu 4 kızla biz durmadan nasıl görüşücez?" diyenler için:

Öncelikle sevgilileriniz seçerken biraz da ailevi durumlarına, hangi şehirde olduklarına dikkat edin. İstanbul gibi bir şehirde hangi yakada oturdukları bile önemlidir. Kızların biri gece dışarı çıkamasın mesela, o evde mışıl mışıl uyurken siz başka bir tanesiyle geceyi gündüz yapın. Bir diğeri şehir dışında yaşaşın, o geldiği günlerde diğer kızlar için çok yoğunmuşsunuz ya da aileniz yine(!) yanınıza gelmiş, cenaze varmış gibi davranın. Unutmayın kadınların yediği en iyi bahaneler, sizin gerçek şeylere dayandırarak söylediklerinizdir. "Hayatım hastayım biraz" derseniz kızların dördü birden romantizmle çorba yapmaya gelebilir :) Ha bir de unutmadan sakın büyük bir gafletle bir cafeye 4 kızı farklı zamanlarda götürmeyin :)


Bütün bu konuşmalardan sonra siz yine beni dinleyin, eğer bütçeniz 4 kızın birden hesabını ödemeye yetmiyor, sevgililer gününde dördünü hoş tutamıyorsa, boş bir gününüzde 4 kızla birden farklı saatlerde buluşabilecek kadar enerjiyle dolu değilseniz zira kızlar boş gününüzde buluşmazlarsa delirir, olmaz olmaz demek lazım, aman bu işlere girmeyin....

Bu yazı dizimiz zevkle devam edecektir efendim.... Şimdilik esen kalın :)

4 yorum:

melike dedi ki...

yazı güzel olmuş :)
bu arada bu blogun diğer yazarları nerde niye kmise yazı yazmıyor

Ananız dedi ki...

Len oğlum ne yalan bir dünyanız var.Bırakın bu işleri de söyleyin bakalım bir kadın sırf sırt üstü yatarak bir günde kaç erkeği idare edebilir?İdare etmekmiş,peh!Hepiniz şöyle bir kendinize gelin de gerçek aşkı bulmaya çalışın len hıyartolar!

...caşilo... dedi ki...

melike, haklısın biraz boşladık burayı :( ama yazarlar onlar da merak etme sen :)

ananız, dur sakin ol yahu :)

Serzeniş Meraklısı dedi ki...

tey tey tey... iyi güzel olmuş, biraz geç okumuş olsam da çok beğendim bu rehberi.. :Pp
ama sevgili caşilo, insan ilişkileri saat gibi işlemez, bunu da unutmamak lazım... :D
bana sorarsan 4 de değil, 2 de bile çuvallar insan. neden dersen birinin yanında bir diğeri ararsa, ne yaparsın diye düşünmekteyim ben... (çünkü hiç aldatma tecrübem yok, olmasın da.)
kafadan hepsiyle telefonda vıcık vıcık konuşmazsan, olabilitesi var gibi ama...
olmasın ya... sen yaz, biz okuyalım sadece :Pp