4 Temmuz 2009 Cumartesi

Facebook Çıplakları

Facebook hakkında onlarca şey yazılıp çizilebilir, ben uzun zamandır aklımda olan bir konuya değinmek istiyorum; Facebook'ta çıplaklığı sayesinde pirim yapmaya çalışan insanlar.

Genel olarak yabancılarda rast geldiğim bu durum son zamanlarda Türklerde de dikkatimi çeker oldu, amacınız ne arkadaşlar diyemeden kendi kafamda ölçüp biçtim bu durumu - nacizane..

Birinci sebep poker. Malumunuz, erkek her yerde erkek. Pokerde de çip yollanması için bir hatunun yapabileceği en etkili hareket yarı çıplak pozunu koymaktır profiline...

Diğer sebep, kendini ilgiyle tatmin etmek. Tanımadığı adamların yolladığı mesajlarla orgazm olan bünyesini bilmemkaç insanın ekleme talebiyle coşturmak. Tabii bunun için güzide yurdumda çıplak değil çarşaflı biri olmanız bile yeterli, yeter ki şuh bir isme sahip olun...

Ki bu konuda yaptığım bir deneme profili de herşeyi açığa çıkarıyor. Elif Siyah adını alıp da açtığım sahte profilde oradaki resmin o profile ait olmadığını söylemesine rağmen arkadaşlıktan silmeyenlerin, bir gecelik ilişki teklif edenlerin, hafızasını zorlayıp da Elif Siyah'la üç yıl önce görüştüğü mekanı soranların, onaylatanların varlığı doğrusu yarı çıplak bir resimle bile görünüyorsa, kimbilir çıplak bir resimde neler neler olacaktı...

Ha bir de sanat kisvesi altında yapılan hareketler var ki, onlar kendini diğerlerinden ayırtıyor kendiliğinden...

Kadınlar istediği kadar "biz et parçası değil beyiniz" diye bağıran çığlıklar çıkarsalar da, herşey apaçık ortada. Bedenlerinizi kullanıp beyinlerinizi tatmin ederek ancak bir yere kadar yaşabilirsiniz hanımlar, bir yerden sonrası koca dayağına girer...

7 yorum:

pınar dedi ki...

madem sen genellemişsin ben de genelliym;böyle kızlar olmasa siz erkeklerin facebook'ta ekleme kriteri olmazdı.bunu yapan kızlar ne kadar gereksiz insanlarsa ekleyen erkekler de bir o kadar gereksizdir.ayrıca bu durumda eklenen kızdan çok ekleyen tatmin çabasındadır.sahte hesap açıp gözlemlemek iyi fikir,ama unutma ki muhattap oldukların hemcinslerindi.neyse sonuçta herkes kendinden sorumlu,kız ya da erkek fark etmez herkesin beyninde eksik kalan bi taraflar oluyo :)güzel bir konuya değinmişsin,şaşırmadım :) tebrik ederim..

mitsubüşü dedi ki...

yalnız kaçırdığın şöyle bi nokta var ki "biz et parçası değil beyiniz" diyen kadınla poker çipi vs. için vücudunu kullanan kadın aynı kadın değil..

bi dost dedi ki...

pınara katılıyorum.. burdaki erkekler daha mal, biliyolar madem nası tipler olduklarını, bi taraflarını yalamasınlar kızların.

Edward Ander dedi ki...

iyi de atlanılan bir mesele var. o da şu ki; erkekler bu olaya skor olarak bakar. yani profil resmini görüp asılan bir erkek asla "tüh! kız fake çıktı" diye kendini yerden yere vurmaz. o adamın yapmaya çalıştığı "ya nasip" deyip oltayı salmak. gerçek çıktı ne güzel, çıkmadı zilyon tane kız daha var asılınacak.

melike dedi ki...

hadi kızlar o resimleri koyuyor peki o kızları ekleyen erkek değilmi?bence kızlar o resimleri koyarken acaba kaç erkek ekliyecek,acaba ekleyen erkeklerden biriyle yada daha fazlasıyla ilişkim olur mu diyen orospulardan(küfrediyorum ama bnce öyleler) başkası değildir...haksızmıyım?

brokoli dedi ki...

yorumlar coşmuş...

@ pınar: sana dediğim gibi haklısın ama burası da erkekblogları işte...

@ mitsubüşü: o zaman bu konuda beyin olduğunu iddia eden kadınların diğerlerine "dur yolcu!" ihtarı çekmesi gerekmez mi?

@ bidost: sana Edward Anter cevabı vermiş zaten

@ melike: melikecim çok amiyane bir söz vardır dişi köpek ve kuyrukla alakalı. hah, işte o söz bu durumlar için söylendi vakt-i zamanında.

mete cakar dedi ki...

Merhaba ben Metehan azgın bayanlar arayın tanışalım sonrası malum yani artık yüzünüz gülsün mutlu olun yalnız gizlilik şartıyla azgın Metehan sizi kalın vede büyük yaragıyla sizi sekse doyursun uzun lafın kısası arayın tanışalım 05358520456